Preskočiť na obsah

Zobrazených 1–12 z 20 výsledkov

Tipy a nápady na darček pre teenagera. Ako vybrať vhodný darček? Pozrite na náš vyhľadávač darčekov, kde nájdete stovky inšpirácií darčekov pre teenagera.

Každý rodič vie, že tínedžerom je ťažké vyhovieť. Často sú náladoví a nepredvídateľní a ich záujmy sa môžu meniť zo dňa na deň. Existuje však niekoľko darčekov, ktoré určite vyčaria úsmev na tvári každého tínedžera. Jedným z obľúbených nápadov na darček sú lístky na koncert. Či už ide o ich obľúbenú kapelu alebo začínajúceho umelca, väčšina tínedžerov rada chodí na koncerty.

Ďalším skvelým nápadom na darček je darčeková karta do ich obľúbeného obchodu. To im dáva slobodu kúpiť si, čo chcú, bez toho, aby sa museli spoliehať na vkus svojich rodičov. A nakoniec, jedinečným darčekom, ktorý určite ocenia, je niečo, čo im pomôže pri štúdiu alebo pri ich koníčkoch. Napríklad nová sada farieb pre ambiciózneho umelca alebo nová futbalová lopta pre vášnivého športovca. Nech už je darček akýkoľvek, určite ho oceníte, pokiaľ bude pochádzať zo srdca.