Preskočiť na obsah

Zobrazených 1–12 z 46 výsledkov

Tipy a nápady na darček na deň matiek. Ako vybrať vhodný darček? Pozrite na náš vyhľadávač darčekov, kde nájdete stovky inšpirácií darčekov na deň matiek.

Deň matiek je výnimočným dňom na oslavu žien v našom živote, ktoré sa o nás starali a starajú. Aj keď svojim matkám nemôžeme každý deň ukázať, ako veľmi si ich vážime, Deň matiek je ideálnou príležitosťou na vyjadrenie našej lásky a vďačnosti. Ak hľadáte nápady na darčeky, tu je niekoľko premyslených tipov:

Pre matku, ktorá rada varí, zvážte predplatné časopisu o varení alebo novú sadu kuchynských pomôcok. Ak je vaša mama stále v pohybe, darčekový poukaz do jej obľúbených kúpeľov alebo nový pár bežeckých topánok jej určite vyčarí úsmev na tvári. Pre matku, ktorá miluje kvety, je krásna kytica alebo rastlina v kvetináči vždy vítaným darčekom.

Nech už vyberiete čokoľvek, uistite sa, že je to niečo, čo vaša matka ocení a poteší. A čo je najdôležitejšie, nezabudnite pridať ručne písanú kartičku s vyjadrením lásky a vďaky – určite to pre ňu bude znamenať veľa.