Preskočiť na obsah

Zobrazených 1–12 z 25 výsledkov

Tipy a nápady na darček na pre novomanželov. Ako vybrať vhodný darček? Pozrite na náš vyhľadávač darčekov, kde nájdete stovky inšpirácií darčekov pre novomanželov.

Opäť je tu to ročné obdobie, keď je láska vo vzduchu a plánujú sa svadby. Ak poznáte výnimočný pár, ktorý sa chystá uzavrieť manželstvo, možno premýšľate, čo im dať ako darček. Hoci existuje mnoho tradičných darčekov, ako napríklad porcelán alebo striebro, možno im budete chcieť dať aj niečo, čo im pomôže užívať si nový spoločný život. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu začať:

Jedným z praktických nápadov na darček je pekná sada uterákov. Každý novomanžel potrebuje dobrú sadu uterákov do kúpeľne. Môžete nájsť sady, ktoré sa dodávajú s vhodnými podložkami do vane a sprchovými závesmi. Ďalším nápadom je darovať im darčekový poukaz do peknej reštaurácie. Takto si môžu vychutnať spoločnú romantickú večeru bez toho, aby sa museli starať o varenie alebo upratovanie.

Ak chcete páru darovať niečo, čo si môžu užiť spoločne, zvážte možnosť kúpiť lístky na predstavenie alebo divadelnú hru. Takto môžu stráviť zábavný večer v meste bez toho, aby museli minúť veľa peňazí. Môžete im tiež darovať systém domácej zábavy, aby mohli spoločne sledovať filmy a počúvať hudbu. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, nezabudnite pripojiť pohľadnicu s prianím všetkého najlepšieho pre ich budúce šťastie!